СКАРБНИЧКА ПЕДАГОГА

Замальовки рідного краю-2022

Міський   конкурс творчих робіт серед вихованців закладів дошкільної освіти міста

«Замальовки рідного краю. Мирного неба тобі, Кривий Ріг!»

ПЕРЕМОЖЦІ

“Дитячий малюнок, процес малювання – це частка духовного життя дитини. Діти не просто переносять на папір щось з навколишнього світу, а живуть у цьому світі, входять у нього як творці краси, дістаючи насолоду від неї".

В.О.Сухомлинський

Діти – найвразливіший прошарок суспільства, гостро відчувають усе, в тому числі й війну.  Свої щирі переживання вони часто переносять на папір, зображаючи надію на мирні часи, нашу перемогу, воїнів-героїв і тепло українських сердець.

Конкурс проводиться з метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей дошкільного віку, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного  розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дошкільнят та з нагоди 247 річниці заснування міста Кривого Рогу.

Творчі роботи представлені у номінаціях:

«Кривий Ріг - мирне місто сонця і добра»;

«Криворіжці ми маленькі, криворіжці тато й ненько»;

«Мирне місто моє – сталеве серце України»;

«Все буде Україна! Все буде Кривий Ріг!»;

«Оберіг захиснику рідного міста».