СКАРБНИЧКА ПЕДАГОГА

Замальовки рідного краю-2023

Міський   конкурс творчих робіт серед вихованців закладів дошкільної освіти міста
«Замальовки рідного краю. Мирного неба тобі, Кривий Ріг!»

Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.
Василь Сухомлинський

ПЕРЕМОЖЦІ 2023

Малюки мають творчу природу і спонтанно прагнуть до її реалізації. Завдання нас, дорослих, полягає в забезпеченні можливостей для таких експериментів, підкріпленні їх захопленості та наданні художньої свободи, яка перетвориться на всебічний, спонтанний розвиток наших дітей.

Конкурс проводиться з метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей дошкільного віку, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного  розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дошкільнят та з нагоди 248 річниці заснування міста Кривого Рогу.

Творчі роботи представлені у номінаціях:

«Кривий Ріг - мирне місто сонця і добра»;

«Криворіжці ми маленькі, криворіжці тато й ненько»;

«Мирне місто моє – сталеве серце України»;

«Все буде Україна! Все буде Кривий Ріг!»;

«Оберіг захиснику рідного міста».